• Prosba

• o zapojenie sa do verejnej zbierky

Základná škola Jozefa Horáka v spolupráci s Mestom Banská Štiavnica  vyhlasuje verejnú zbierku nasledovných potrieb:

• konzervy (akékoľvek malé balenia, rybacie konzervy, paštéty, ...),
            • cestoviny,
            • ryža,
            • cukor,
            • drobné sladkosti pre deti,
            • potreby pre osobnú hygienu (šampóny, mydlá).

Zbierka je dobrovoľná. Touto cestou Vás prosíme, v prípade záujmu o poskytnutie pomoci, aby ste uvedené potreby doručili prostredníctvom Vašich detí do školy dňa 25. apríla 2022.

Škola zabezpečí zber potrieb od detí v uvedený deň v čase od 7:30 hod. do 9:30 hod.

Následne budú tieto potreby odvezené do Kultúrneho centra, Kammerhofská 1, Banská Štiavnica.

• Veľká noc 2022

• Veľkonočný pozdrav

Vážení rodičia, milí žiaci.

Kolektív zamestnancov školy Vám praje pokojné a radostné prežitie veľkonočných sviatkov v kruhu rodiny.

Veľkonočné prázdniny začínajú od 14.04.2022 a potrvajú až do 19. 04. 2022.

V škole sa opäť stretneme v stredu 20. 04. 2022.