• Letné prázdniny

• Prázdninové prianie

Každé dieťa sa poteší, keď nastane prázdnin čas. Jedno sa vyjaší, druhé bude doma sedieť zas.

Milá škola, dobre sa maj, pred prvým septembrom ma nečakaj.

Ja mám plány celkom iné, takže sa tak skoro neuvidíme.

Budeme dlho spať a veľa sa hrať.  Futbal, hokej, práca dáka, čo ma toto leto ešte čaká?

Kamaráti, rodina, príde vaša hodina. Dúfam, že zdravý budem, lebo športovať budem.

Pôjdem do cudzích krajov, uvidím množstvo rajov, nájdem si tam veľa kamarátov.

Potom však príde škola, povinnosť zase volá. Ja som z toho veľmi smutný, návrat je však nutný.

Všetkým zamestnancom a žiakom Základnej školy Jozefa Horáka v Banskej Štiavnici prajem príjemné prežitie letných prázdnin a dovoleniek, pevné zdravie, veľa teplých slnečných lúčov a  pohodových dní.

Školské vyučovanie v škol. roku 2022/2023  začína opäť v pondelok  5. septembra 2022.