• Prerušenie VVP

• Dištančné vzdelávanie

Prerušenie vyučovania z dôvodu epidemického výskytu chrípkového ochorenia   v Základnej škole Jozefa Horáka  na tri vyučovacie dni.

Termín prerušenia: 20.  decembra 2022 do 22. decembra 2022 vrátane

Stravovanie je možné. ŠKD mimo prevádzku

Fotma vzdelávania: dištančná.

Posledný deň vyučovania:     19.  decembra 2022    (pondelok)

Pokračovanie vyučovania:     po prázdninách

Pri nástupe do školy je potrebné čestné vyhlásenie o bezpríznakovosti žiaka, možné elektronicky Edupage alebo písomne v deň nástupu, viď príloha.

• Prerušenie vyučovania

• z dôvodu chrípkového ochorenia

Prerušenie vyučovania z dôvodu epidemického výskytu chrípkového ochorenia   v Základnej škole Jozefa Horáka  na štyri vyučovacie dni.

Termín prerušenia: 13. decembra 2022 do 16. decembra 2022 vrátane

Všetci žiaci budú zo stravy odhlásení.

Posledný deň vyučovania:      12. decembra 2022    (pondelok)

Pokračovanie vyučovania:     19. decembra 2022    (pondelok)