• Vianočné medovníky

• Vianoce sa blížia...čaro Vianoc a vôňu medovníkov sme precítili aj v Základnej škole Jozefa Horáka.

Voňavými medovníkmi sme sa najprv potešili my a potom sme s niektorými medovníkovými darčekmi spríjemnili vianočné sviatky

na Oddelení pre dlhodobo chorých v nemocnici a starším klientom zariadenia JA home life n.o. v našom meste.

Krásny medovníkový betlehem sme darovali aj našej pani primátorke Mgr. Nadežde Babiakovej.

Všetkým prajeme príjemné a pokojné prežitie vianočných sviatkov.

• Vianočné prázdniny 2023

• Žiakov čakajú niekoľko týždňov po jesenných prázdninách ďalšie dni voľna.

Vianočné prázdniny 2023 začínajú už tradične deň pred Štedrým dňom. Začínajú sa 23. decembra 2023 a končia sa 7. januára 2024.

Tento deň vychádza na nedeľu, preto sa vyučovanie opäť začne až v pondelok 8. januára 2024.

Vianočné prázdniny 2023 (termíny):

Posledný deň v škole

22. december 2023 (piatok)

Termín prázdnin

23. december 2023 – 7. január 2024

Začiatok vyučovania

8. január 2024 (pondelok)